Aktualności


Lutowe Nowości w ofercie Hartz®!

Od początku lutego w naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 20 nowych produktów! Wykorzystując doświadczenie, technologię i liczne patenty, Hartz® jest obecnie wiodącą marką produktów zoologicznych na rynku amerykańskim z szerokim portfolio produktów sięgającym ponad 1500 pozycji. Za pośrednictwem naszej firmy coraz więcej z tych innowacyjnych i uwielbianych przez naszych pupili produktów znajdziecie na półkach polskich […]

Hartz wspiera ogólnopolską akcjię Master Chef 4 Dogs

Master Chef 4 Dogs to cykl imprez kulinarnych, których celem jest zebranie jak największej ilości darów na rzecz potrzebujących psów. Ideą jest by znani z telewizyjnych show kucharze, wspólnie gotowali dla osób chcących wesprzeć cel akcji. Od początku akcja ma charakter w pełni charytatywny, wszystkie osoby zaangażowane w jej organizację robią to z chęci pomocy […]

Hartz na XV Międzynarodowych Targach zoologicznych Pet Fair w Łodzi- Relacja

Piętnasta edycja Międzynarodowych Targów Zoologicznych PET FAIR, która odbyła się w Łodzi w dniach 11 – 13 września, okazała się ogromnym sukcesem i potwierdziła, że targi PET FAIR są najważniejszym wydarzeniem branży zoologicznej w Polsce. W ciągu trzech dni targi zoologiczne odwiedziło tysiące osób związanych z pet biznesem, jak również miłośników zwierząt domowych.

Hartz na XV Międzynarodowych Targach Zoologicznych PET FAIR

11-13 września 2015 roku w Łodzi ruszy XV już edycja Międzynarodowych Targów Zoologicznych. PET FAIR bez wątpienia wpisało się w kanon najważniejszych wydarzeń branży zoologicznej w Polsce. Jako, że jest to jedna z największych imprez w Polsce, dedykowana przedstawicielom rynku zoologicznego oraz hodowcom i miłośnikom zwierząt domowych, na targach nie zabraknie także udziału HARTZ.

Hartz na XX Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Katowicach

W dniach 20-22 marca 2015 roku w Katowickim Spodku odbyła się już XX jubileuszowa Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Na organizowanej przez Polski Związek Kynologiczny oddział w Katowicach wystawie można było podziwiać 242 rasy psów, od najmniejszych jak chihuahua, do największych dogów niemieckich czy wilczarzy irlandzkich.

XVI Śląskie Warsztaty Diagnostyczne w Wiśle

W dniach 13-15 marca 2015 roku w Wiśle odbyły się XVI Śląskie Warsztaty diagnostyczne. Tego roczna edycja imprezy poświęcona była chorobom kotów. W tym roku ilość osób uczestniczących w imprezie była rekordowa. Już w dni 11 marca rejestracja została zamknięta z uwagi na brak wolnych miejsc.

Hartz na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu

W dniach 18-19 października 2014 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Międzynarodowa wystawa psów Rasowych w Poznaniu. Podczas dwudniowej wystawy można było podziwiać najpiękniejsze czworonogi z całego świata, między innymi z Filipin, Francji, Izraela, USA czy RPA. Od rana odbywały się pokazy psów, a od godziny 16 prezentacje najlepszych z nich w dziesięciu kategoriach […]

Byliśmy na XIV Międzynarodowych Targach Pet Fair w Łodzi

XIV Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR już za nami. W imprezie odbywającej się w dniach 6 – 7 września licznie wzięli udział wystawcy, przedstawiciele branży zoo biznesu oraz zwiedzający. Tegoroczna edycja imprezy miała wyjątkowy charakter. Wynika to z udziału w niej wiodących producentów i dystrybutorów, bogatej oferty wystawienniczej oraz urozmaiconego programu imprez towarzyszących.

Hartz na XIX Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Katowicach

W Katowickim Spodku w dniach 21-23 marca 2014 roku odbyła się XIX Międzynarodowa Wystaw Psów Rasowych, której organizatorem jak co roku był Polski Związek Kynologiczny. Przez 3 dni katowicki spodek został opanowany przez czworonogów ponad 200 ras. W trakcie trwania wystawy swoich pupili zaprezentowało ponad 2 tysiące wystawców z całego świata prezentując łącznie ponad 2700 psów.

Hartz na XV Śląskich Warsztatach Diagnostycznych w Wiśle

W dniach 14-16 marca 2014 roku w Wiślańskim hotelu Stok odbyła się 15-sta jubileuszowa edycja Śląskich Warsztatów Diagnostycznych organizowanych przez Stowarzyszenie Śląska Poliklinika Weterynaryjna. Tematem przewodnim tegorocznej edycji warsztatów była współczesna hepatologia psów i kotów.

Hartz na XXI Międzynarodowym Kongresie Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwięrząt PSLWMZ

W dniach 25-27.10 2013r. w warszawskim Hotelu Gromada odbył się XXI Międzynarodowy Kongres Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ gdzie po raz pierwszy mieliśmy przyjemność zaprezentować produkty firmy Hartz ®. Zainteresowanie naszą ofertą było bardzo duże, co świadczy o tym, że lekarze weterynarii przykładają słusznie coraz większą wagę do oferty uzupełniającej ich podstawową działalność.

Nasz strona wykorzystuje ciasteczka (cookies)
Dowiedz się wiecej